Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 64 ГБ (SDSDXEP-064G-GN4IN)
Фото 3 | 366 zł Купити! SanDisk Extreme PRO SDXC™ UHS-II Card - 64GB - SDSDXEP-064G-GN4IN SDSDXEP-Westerndigital.comОфіційний партнер SanDisk Доставка: по Польщі Поскаржитись |
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II
Ціни на SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 64 ГБ | від 366 zł | 1 пропозиція | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 128 ГБ | від 214 zł | 9 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 256 ГБ | від 457 zł | 5 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 512 ГБ | від 1 763 zł | 2 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro V60 SDXC UHS-II 1 ТБ | від 3 779 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →