Карта пам'яті SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 ТБ (SDSDXXD-1T00-GN4IN)
Фото 3 |
SanDisk Extreme Pro SDXC UHS-I Class 10 1Tb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 ТБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk SDSDXXD-1T00-GN4IN Karta MicroSDXC Extreme Pro 1 TB Czarny | 717 zł |
SanDisk SDXC 1TB Extreme Pro 200/140 MB/s V30 UHS-I U3 RF-SD-SND-213 | 849 zł |
Karta SanDisk Extreme PRO SDXC 1 TB Class 10 UHS-I/U3 V30 (SDSDXXD-1T00-GN | 977 zł |
Karta Sandisk Extreme Pro Sdxc 1Tb 200/140 Mb/S C10 V30 Uhs-I U3 | 904 zł |
Karta pamięci SanDisk SDXC Extreme Pro 1TB UHS-I U3 (200R/140W) (SDSDXXD-1 | 865 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10
Ціни на SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 32 ГБ | від 45 zł | 19 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 128 ГБ | від 95 zł | 23 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 512 ГБ | від 326 zł | 20 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Pro SD UHS-I Class 10 1 ТБ | від 717 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →