Карта пам'яті Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 256 ГБ (SF-M256T)
Фото 11 |
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 256Gb |
|
Підвищена стійкість до вигинів. Захист від пилу i вологи IP68. Ударозахист.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 256 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony SF-M Series Tough SF-M256T | 600 zł |
Sony SF-M Tough SDXC 256GB UHS-II U3 V60 277MB/s (w magazynie!) | 699 zł |
Karta Sony SF-M Tough SDXC 256 GB Class 10 UHS-II U3 V60 (SFM256T/T1) | 605 zł |
Sony Tough Memory Card UHS-II 256 GB, MicroSDXC, Flash memory class 10 ... | 757 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name Karta pamięci Sony Tough UHS-II 256 GB SDXC Fl | 694 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II
Ціни на Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II |
---|---|---|---|---|
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 64 ГБ | від 236 zł | 4 пропозиції | ||
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 128 ГБ | від 377 zł | 4 пропозиції | ||
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 256 ГБ | від 600 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →