Карта пам'яті Sony CFexpress Type A Tough 80 ГБ (CEA-G80T)
Відео 6Фото 2 |
Sony CFexpress Type A Tough 80Gb |
|
Інтерфейс PCI Express Gen3x1
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony CFexpress Type A Tough 80 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony CEA-G Series CEA-G80T | 905 zł |
Sony CF Express 80GB 800mb/s typu A (w magazynie!) | 999 zł |
Karta pamięci Sony CFexpress 80GB Type A 800MB/s ORYGINAŁ | 918 zł |
Karta pamięci Sony CFexpress 80GB Type A (800MB/s) - Rabat natychmiastowy | 915 zł |
Karta pamięci Sony CFexpress typu A 80 GB CEA-G80T + rabat natychmiastowy | 915 zł |
Sony Ceag80t 80gb Memory Card Czarny | 948 zł |
Karta CFexpress typ A 80Gb Sony R800 W700 (CEA-G80T) | 999 zł |
Відеоогляди
Модификації Sony CFexpress Type A Tough
Ціни на Sony CFexpress Type A Tough |
---|---|---|---|---|
Sony CFexpress Type A Tough 80 ГБ | від 905 zł | 7 пропозицій | ||
Sony CFexpress Type A Tough 160 ГБ | від 1 326 zł | 8 пропозицій | ||
Sony CFexpress Type A Tough 320 ГБ | від 2 276 zł | 6 пропозицій | ||
Sony CFexpress Type A Tough 640 ГБ | від 4 092 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →