Карта пам'яті Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 128 ГБ (SF-M128T)
Фото 11 |
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 128Gb |
|
Підвищена стійкість до вигинів. Захист від пилу i вологи IP68. Ударозахист.
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony SF-M Series SF-M128T | 377 zł |
Sony SF-M Tough SDXC 128GB UHS-II U3 V60 277MB/s (w magazynie!) | 411 zł |
Sony 128GB SDXC Tough UHS-II U3 V60 277MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach | 479 zł |
Sony Sdxc M Tough Series 128gb Uhs-ii Class 10 U3 V60 Memory Card Czarny S | 381 zł |
Модификації Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II
Ціни на Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II |
---|---|---|---|---|
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 64 ГБ | від 236 zł | 4 пропозиції | ||
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 128 ГБ | від 377 zł | 4 пропозиції | ||
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 256 ГБ | від 600 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →