Karta pamięci Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 256 GB (SF-M256T)
Zdjęcia 11 |
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 256Gb |
|
Zwiększona odporność na zginanie. Ochrona przed kurzem i wilgocią IP68. Ochrona przed wstrząsami.
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 256 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony SF-M Series Tough SF-M256T | 600 zł |
Sony SF-M Tough SDXC 256GB UHS-II U3 V60 277MB/s (w magazynie!) | 699 zł |
Karta Sony SF-M Tough SDXC 256 GB Class 10 UHS-II U3 V60 (SFM256T/T1) | 605 zł |
Sony Tough Memory Card UHS-II 256 GB, MicroSDXC, Flash memory class 10 ... | 757 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name Karta pamięci Sony Tough UHS-II 256 GB SDXC Fl | 694 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II
Ceny na Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II |
---|---|---|---|---|
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 64 GB | od 236 zł | 4 oferty | ||
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 128 GB | od 377 zł | 4 oferty | ||
Sony SDXC SF-M Tough Series UHS-II 256 GB | od 600 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →