Karta pamięci Lexar Professional 2000x SD UHS-II 128 GB
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Lexar Professional 2000x SDXC UHS-II 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Lexar Professional 2000x SD UHS-II
Ceny na Lexar Professional 2000x SD UHS-II |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 2000x SD UHS-II 64 GB | od 521 zł | 1 oferta | ||
Lexar Professional 2000x SD UHS-II 128 GB | od 1 063 zł | 1 oferta | ||
Lexar Professional 2000x SD UHS-II 256 GB | od 897 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →