Karta pamięci Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 32 GB (LSD0800032G-BNNNG)
Zdjęcia 4 |
Lexar High-Performance 800x SDHC UHS-I Card BLUE Series 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series
Ceny na Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series |
---|---|---|---|---|
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 32 GB | od 52 zł | 2 oferty | ||
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 64 GB | od 39 zł | 5 oferty | ||
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 128 GB | od 69 zł | 2 oferty | ||
Lexar High-Performance 800x SD UHS-I Card BLUE Series 256 GB | od 119 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →