Karta pamięci Lexar FLY microSDXC UHS-I 64 GB (LMSFLYX064G-BNNNG)
Zdjęcia 8 |
Lexar FLY microSDXC UHS-I 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar FLY microSDXC UHS-I 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar Fly 64 GB UHS-I microSDXC karta pamięci LMSFLYX064G-BNNNG | 59 zł |
Lexar FLY 64GB microSDXC UHS-I( 90/160 MB/s ) RF-SDMIC-LXE-061 | 58 zł |
Karta Lexar FLY SDXC 64 GB UHS-I A1 V30 (LMSFLYX064G-BNNNG) | 62 zł |
Karta Pamięci Lexar Fly Microsdxc 1066X Uhs-I / R160/W60Mb (C10/A2/V30/U3) | 58 zł |
Modyfikacje Lexar FLY microSDXC UHS-I
Ceny na Lexar FLY microSDXC UHS-I |
---|---|---|---|---|
Lexar FLY microSDXC UHS-I 64 GB | od 58 zł | 5 oferty | ||
Lexar FLY microSDXC UHS-I 128 GB | od 80 zł | 10 oferty | ||
Lexar FLY microSDXC UHS-I 256 GB | od 125 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →