Karta pamięci Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 32 GB
Zdjęcia 3 |
Lexar Professional 2000x SDHC UHS-II V90 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90
Ceny na Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 32 GB | od 218 zł | 2 oferty | ||
Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 64 GB | od 289 zł | 10 oferty | ||
Lexar Professional 2000x SD UHS-II V90 128 GB | od 519 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →