Karta pamięci Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 64 GB
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 64 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar SDXC Professional 64 GB 1800x UHS-II GOLD Series klasa 10 U3 V60 do | 186 zł |
Lexar Professional Gold 1800x SD - 280MB/s - 64GB | 136 zł |
Lexar SDXC 64GB Professional 1800x UHS-II U3 ( 180/270 MB/s ) RF-SD-LXE-07 | 149 zł |
Karta Lexar Professional 1800x SDXC 64 GB Class 10 UHS-II/U3 V60 (LSD18000 | 197 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 1800X Sdxc U3 (V60) Uhs-Ii R270/W180 64Gb | 129 zł |
Lexar 64GB 1800x Professional SDXC UHS-II U3 V60 - darmowy odbiór w 22 mia | 129 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC
Ceny na Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 64 GB | od 129 zł | 7 oferty | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 128 GB | od 206 zł | 7 oferty | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 256 GB | od 425 zł | 6 oferty | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 512 GB | od 806 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →