Карта пам'яті Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 512 ГБ (LSD1800512G-BNNNG)
Відео 1Фото 8 |
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 512 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar Professional Gold 1800x SD - 280MB/s - 512GB | 806 zł |
Lexar SDXC 512GB Professional 1800x UHS-II U3 ( 180/270 MB/s ) RF-SD-LXE-0 | 879 zł |
Lexar Pro 512GB 1800x U3 V60 UHS-II (w magazynie!) | 899 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 1800X Sdxc U3 (V60) Uhs-Ii R270/W180 512Gb | 829 zł |
Karta pamięci Lexar Pro 1800x SDXC U3 (V60) UHS-II R270/W180 512GB | 899 zł |
Відеоогляди
Модификації Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC
Ціни на Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 64 ГБ | від 129 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 128 ГБ | від 227 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 256 ГБ | від 443 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 512 ГБ | від 829 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →