Карта пам'яті Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 128 ГБ
Відео 1Фото 6 |
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 128 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar SDXC Professional 128 GB 1800x UHS-II GOLD Series klasa 10 U3 V60 do | 309 zł |
Lexar Professional Gold 1800x SD - 280MB/s - 128GB | 206 zł |
Lexar SDXC 128GB Professional 1800x UHS-II U3 ( 180/270 MB/s ) RF-SD-LXE-0 | 249 zł |
Karta Lexar Professional 1800x SDXC 128 GB Class 10 UHS-II/U3 V60 (LSD1800 | 236 zł |
Karta Pamięci Lexar Pro 1800X Sdxc U3 (V60) Uhs-Ii R270/W180 128Gb | 227 zł |
Karta pamięci Lexar SDXC 128GB 1800x (280MB/s) Professional - Raty | 249 zł |
Lexar 128GB 1800x Professional SDXC UHS-II U3 V60 - darmowy odbiór w 22 mi | 289 zł |
Відеоогляди
Модификації Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC
Ціни на Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 64 ГБ | від 129 zł | 8 пропозицій | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 128 ГБ | від 206 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 256 ГБ | від 425 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 512 ГБ | від 806 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →