Карта пам'яті ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 128 ГБ (AVP128SDMK2V60)
Фото 7 |
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SDXC 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANGELBIRD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANGELBIRD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Angelbird Karta SD AV PRO UHS-II 128 GB V60 AVP128SDV60 | 308 zł |
Karta Angelbird AV PRO SD MK2 V60 SDXC 128 GB Class 10 UHS-II/U3 V60 (AVP1 | 299 zł |
Karta pamięci Angelbird AV Pro SDXC 128GB V60 MK2 UHS-II (280 MB/s) | 299 zł |
Karta Angelbird AV PRO SD MK2 V60 SDXC 128 GB Class 10 UHS-II/U3 V60 (AVP1 | 307 zł |
Модификації ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD
Ціни на ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD |
---|---|---|---|---|
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 64 ГБ | від 198 zł | 4 пропозиції | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 128 ГБ | від 299 zł | 4 пропозиції | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 256 ГБ | від 539 zł | 5 пропозицій | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 512 ГБ | від 789 zł | 4 пропозиції | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 1 ТБ | від 1 499 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →