Карта пам'яті ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 512 ГБ (AVP512SDMK2V60)
Фото 7 |
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SDXC 512Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANGELBIRD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANGELBIRD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 512 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ANGELBIRD AV PRO SD V60 MK2 512 GB AVP512SDMK2V60 | 814 zł |
AngelBird AV PRO SDXC 512GB MK2 V60 (w magazynie!) | 789 zł |
Karta pamięci Angelbird AV PRO SD MK2 512GB V60 | 799 zł |
Angelbird 512GB AV PRO SDXC MK2 V60 280MB/s - darmowy odbiór w 22 miastach | 799 zł |
Модификації ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD
Ціни на ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD |
---|---|---|---|---|
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 64 ГБ | від 198 zł | 4 пропозиції | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 128 ГБ | від 299 zł | 4 пропозиції | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 256 ГБ | від 539 zł | 5 пропозицій | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 512 ГБ | від 789 zł | 4 пропозиції | ||
ANGELBIRD AV Pro MK2 UHS-II V60 SD 1 ТБ | від 1 499 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →