Карта пам'яті Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 256 ГБ (LSD1800256G-BNNNG)
Відео 1Фото 8 |
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar SDXC Professional 256 GB 1800x UHS-II Gold Series klasa 10 U3 V60 do | 550 zł |
Lexar SDXC 256GB Professional 1800x UHS-II U3 ( 180/270 MB/s ) RF-SD-LXE-0 | 443 zł |
Lexar Pro 256GB 1800x U3 V60 UHS-II (w magazynie!) | 459 zł |
Karta Lexar Professional 1800x SDXC 256 GB Class 10 UHS-II/U3 V60 (LSD1800 | 477 zł |
Lexar 256GB 1800x Professional SDXC UHS-II U3 V60 - darmowy odbiór w 22 mi | 469 zł |
Відеоогляди
Модификації Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC
Ціни на Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC |
---|---|---|---|---|
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 64 ГБ | від 129 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 128 ГБ | від 227 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 256 ГБ | від 443 zł | 5 пропозицій | ||
Lexar Professional 1800x UHS-II SDXC 512 ГБ | від 829 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →