Карта пам'яті Lexar Play microSDXC UHS-I 128 ГБ (LMSPLAY128G-BNNNG)
Lexar Play microSDXC UHS-I 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Play microSDXC UHS-I 128 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar PLAY | 67 zł |
Lexar PLAY 128GB microSDXC UHS-I R150 RF-SDMIC-LXE-053 | 67 zł |
Karta Lexar PLAY MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U1 A1 V10 (LMSPLAY128G-BN | 71 zł |
Karta Pamięci Lexar Play Microsdxc Uhs-I R150 128Gb | 67 zł |
Lexar PLAY MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U1 A1 V10 | 72 zł |
Lexar | UHS-I | 128 GB | MicroSDXC | Flash memory class 10 | 94 zł |
Lexar 128GB microSDXC PLAY A1 V10 U1 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 69 zł |
Модификації Lexar Play microSDXC UHS-I
Ціни на Lexar Play microSDXC UHS-I |
---|---|---|---|---|
Lexar Play microSDXC UHS-I 128 ГБ | від 67 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar Play microSDXC UHS-I 256 ГБ | від 97 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Play microSDXC UHS-I 512 ГБ | від 192 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Play microSDXC UHS-I 1 ТБ | від 487 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →