Карта пам'яті Lexar Play microSDXC UHS-I 256 ГБ (LMSPLAY256G-BNNNG)
Lexar Play microSDXC UHS-I 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lexar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lexar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lexar Play microSDXC UHS-I 256 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lexar PLAY 256GB microSDXC UHS-I R150 RF-SDMIC-LXE-054 | 97 zł |
Karta Lexar PLAY MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U1 A1 V30 (LMSPLAY256G-BN | 111 zł |
Karta Pamięci Lexar Play Microsdxc Uhs-I R150 256Gb | 110 zł |
Lexar PLAY MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U1 A1 V30 | 107 zł |
Lexar | Play UHS-I | 256 GB | MicroSDXC | Flash memory class 10 | 134 zł |
Lexar 256GB microSDXC PLAY A1 V30 U3 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 119 zł |
Модификації Lexar Play microSDXC UHS-I
Ціни на Lexar Play microSDXC UHS-I |
---|---|---|---|---|
Lexar Play microSDXC UHS-I 128 ГБ | від 67 zł | 7 пропозицій | ||
Lexar Play microSDXC UHS-I 256 ГБ | від 97 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Play microSDXC UHS-I 512 ГБ | від 192 zł | 6 пропозицій | ||
Lexar Play microSDXC UHS-I 1 ТБ | від 489 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →