Karta pamięci Lexar Play microSDXC UHS-I 256 GB (LMSPLAY256G-BNNNG)
Lexar Play microSDXC UHS-I 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lexar 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lexar.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lexar Play microSDXC UHS-I 256 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lexar PLAY 256GB microSDXC UHS-I R150 RF-SDMIC-LXE-054 | 97 zł |
Karta Lexar PLAY MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U1 A1 V30 (LMSPLAY256G-BN | 111 zł |
Karta Pamięci Lexar Play Microsdxc Uhs-I R150 256Gb | 110 zł |
Lexar PLAY MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U1 A1 V30 | 108 zł |
Lexar | Play UHS-I | 256 GB | MicroSDXC | Flash memory class 10 | 134 zł |
Lexar 256GB microSDXC PLAY A1 V30 U3 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 119 zł |
Modyfikacje Lexar Play microSDXC UHS-I
Ceny na Lexar Play microSDXC UHS-I |
---|---|---|---|---|
Lexar Play microSDXC UHS-I 128 GB | od 67 zł | 4 oferty | ||
Lexar Play microSDXC UHS-I 256 GB | od 97 zł | 6 oferty | ||
Lexar Play microSDXC UHS-I 512 GB | od 192 zł | 7 oferty | ||
Lexar Play microSDXC UHS-I 1 TB | od 496 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →