Karta pamięci WD Purple QD101 microSD 128 GB (WDD128G1P0C)
Wideo 5Zdjęcia 6 |
WD Purple QD101 microSDXC 128Gb |
|
Duży zasób roboczy
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Purple QD101 microSD 128 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Western Digital WD SC QD101 - 128GB, Purple - WDD128G1P0C WDD128G1P0C | 125 zł |
Karta WD Purple MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U1 (WDD128G1P0C) | 183 zł |
Karta pamięci do kamer 128GB WDD128G1P0C WD Purple | 171 zł |
Karta pamięci Western Digital Purple microSDXC 128GB UHS-I U1 (WDD128G1P0C | 118 zł |
WD Purple microSDXC WDD0128G1P0C 128GB Class 10 Class U1 | 146 zł |
Western Digital WD Purple SC QD101 memory | 209 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Purple QD101 microSD
Ceny na WD Purple QD101 microSD |
---|---|---|---|---|
WD Purple QD101 microSD 32 GB | od 31 zł | 7 oferty | ||
WD Purple QD101 microSD 64 GB | od 55 zł | 7 oferty | ||
WD Purple QD101 microSD 128 GB | od 118 zł | 6 oferty | ||
WD Purple QD101 microSD 256 GB | od 199 zł | 12 oferty | ||
WD Purple QD101 microSD 512 GB | od 516 zł | 8 oferty | ||
WD Purple QD101 microSD 1 TB | od 981 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →