Карта пам'яті WD Purple QD101 microSD 256 ГБ (WDD256G1P0C)
Відео 5Фото 6 |
WD Purple QD101 microSDXC 256Gb |
|
Великий робочий ресурс
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Purple QD101 microSD 256 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Western Digital WD SC QD101 - 256GB, Purple - WDD256G1P0C WDD256G1P0C | 255 zł |
WD Purple 256GB MICRO SD WDD256G1P0C - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 246 zł |
Karta microSDXC 256GB WDD256G1P0C WD Purple | 372 zł |
Karta pamięci WD Purple WDD256G1P0C 256GB QD101 Ultra Endurance MicroSDXC | 259 zł |
WD Purple microSDXC WDD0256G1P0C 256GB Class 10 Class U1 | 199 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації WD Purple QD101 microSD
Ціни на WD Purple QD101 microSD |
---|---|---|---|---|
WD Purple QD101 microSD 32 ГБ | від 31 zł | 5 пропозицій | ||
WD Purple QD101 microSD 64 ГБ | від 55 zł | 6 пропозицій | ||
WD Purple QD101 microSD 128 ГБ | від 118 zł | 10 пропозицій | ||
WD Purple QD101 microSD 256 ГБ | від 199 zł | 8 пропозицій | ||
WD Purple QD101 microSD 512 ГБ | від 516 zł | 8 пропозицій | ||
WD Purple QD101 microSD 1 ТБ | від 981 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →