Карта пам'яті Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 ГБ
Фото 3 |
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 GB |
|
Накопичувач з розрахунком на безперервний запис великих потоків даних. Модель випущена із прицілом на забезпечення максимальної надійності зберігання інформації у суворих умовах експлуатації. Вона ідеально підходить для систем відеоспостереження, автомобільних відеореєстраторів та нагрудних камер відеофіксації. Картка microSD із місткістю сховища 128 ГБ може безперебійно вести запис протягом понад 70 тис.
годин. Модель використовує стандарти UHS-I Class 3 (U3) та Video Speed Class 30 (V30) - за цими показниками стоїть мінімально гарантована швидкість стійкого запису даних на рівні не нижче 30 МБ/с. Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 GB придатний для відеозйомки у високій роздільній здатності 4К. Швидкість послідовного запису на флешку сягає 40 МБ/с, читання даних із неї — 100 МБ/с. Накопичувач має захист від ударів та падінь, пилу та води, магнітних та рентгенівських променів, температурних коливань у межах від -25 °С до +85 °С. Також його працездатність зберігається під час занурення у морську воду на глибину до 1 м (протягом 72 годин). Від виробника на продукт надається обмежена 5-річна гарантія.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 ГБ
Усі ціни 26 →SAMSUNG PRO Endurance 128 GB microSDXC UHS-I U3 100 MB/s karta pamięci mon | 86 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG Pro Endurance microSDHC 128GB MB-MJ128KA/EU | 110 zł |
Samsung PRO Endurance microSD/SD - 100MB/s - 128GB | 97 zł |
Samsung Samsung PRO Endurance 2022 microSD karta pamięci MB-MJ128KA/EU | 99 zł |
Samsung PRO Endurance microSDXC 128GB wersja 2022 RF-SDMIC-SAM-120 | 98 zł |
Модификації Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30
Ціни на Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 |
---|---|---|---|---|
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 64 ГБ | від 53 zł | 20 пропозицій | ||
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 ГБ | від 86 zł | 27 пропозицій | ||
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 256 ГБ | від 152 zł | 21 пропозиція |