Карта пам'яті Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 256 ГБ
Фото 3 |
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 256 GB |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 256 ГБ
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung PRO Endurance 256 GB microSDXC UHS-I U3 100 MB/s karta pamięci do | 152 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG Pro Endurance microSDHC 256GB MB-MJ256KA/EU | 200 zł |
Samsung Samsung PRO Endurance 2022 microSD karta pamięci MB-MJ256KA/EU | 169 zł |
Samsung PRO Endurance microSDXC 256GB wersja 2022 RF-SDMIC-SAM-122 | 192 zł |
Karta pamięci SAMSUNG Pro Endurance microSDXC 256GB + Adapter | 200 zł |
ще 14 пропозицій
Модификації Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30
Ціни на Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 |
---|---|---|---|---|
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 64 ГБ | від 53 zł | 20 пропозицій | ||
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 128 ГБ | від 86 zł | 26 пропозицій | ||
Samsung Pro Endurance microSDXC UHS-I U3 V30 256 ГБ | від 152 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →