Карта пам'яті Samsung Pro Plus microSDXC 2021 128 ГБ (MB-MD128KB)
Фото 6 |
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Pro Plus microSDXC 2021 128 ГБ
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Pro Plus MB-MD128KB/WW Karta MicroSD Z Czytnikiem 128 GB Niebieski | 78 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG Pro Plus (2021) 128GB microSD + czytnik USB | 99 zł |
Samsung PRO Plus 128 GB MicroSDXC UHS-I Klasa 10 MB-MD128KB/WW | 80 zł |
Samsung MB-MD128KB/WW microSDXC 128GB PRO+ 160/120MB/s + czytnik | 99 zł |
Karta Samsung PRO Plus 2021 MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (MB- | 94 zł |
ще 17 пропозицій
Модификації Samsung Pro Plus microSDXC 2021
Ціни на Samsung Pro Plus microSDXC 2021 |
---|---|---|---|---|
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 128 ГБ | від 69 zł | 23 пропозиції | ||
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 256 ГБ | від 142 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung Pro Plus microSDXC 2021 512 ГБ | від 249 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →