Карта пам'яті Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 256 ГБ (MB-MD256SB/WW)
Фото 6 |
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 256 ГБ
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta pamięci Samsung 256 GB Pro Plus Micro SDXC 2023 do 180/130 MB/s z od | 171 zł |
SAMSUNG Karta pamięci SAMSUNG MB-MD256SB/WW microSD PRO Plus 256GB + czytn | 170 zł |
Samsung Samsung PRO Plus 2023 microSD karta pamięci z czytnikiem MB-MD256S | 179 zł |
Samsung Pro PLUS microSDXC 256GB UHS-I U3 [Zapis 130MB/s Odczyt 180MB/s] z | 177 zł |
No name SAMSUNG Pamiec Micro SD 256GB PRO Plus z | 244 zł |
ще 13 пропозицій
Модификації Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023
Ціни на Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 128 ГБ | від 109 zł | 27 пропозицій | ||
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 256 ГБ | від 169 zł | 18 пропозицій | ||
Samsung PRO Plus microSDXC + Reader 2023 512 ГБ | від 229 zł | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →