Карта пам'яті SanDisk High Endurance microSD U3 256 ГБ (SDSQQNR-256G-GN6IA)
SanDisk High Endurance microSDXC U3 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk High Endurance microSD U3 256 ГБ
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SanDisk High Endurance microSDXC 256GB V30 + Adapter RF-SDMIC-SND-223 | 157 zł |
Karta pamięci SANDISK MicroSDXC 256GB | 157 zł |
SanDisk HIGH ENDURANCE microSDXC 256GB V30 | 157 zł |
Karta pamięci SANDISK MicroSDXC 256GB 183568 | 157 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk High Endurance microSD U3
Ціни на SanDisk High Endurance microSD U3 |
---|---|---|---|---|
SanDisk High Endurance microSD U3 32 ГБ | від 34 zł | 16 пропозицій | ||
SanDisk High Endurance microSD U3 64 ГБ | від 44 zł | 16 пропозицій | ||
SanDisk High Endurance microSD U3 128 ГБ | від 71 zł | 18 пропозицій | ||
SanDisk High Endurance microSD U3 256 ГБ | від 150 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →