Карта пам'яті Kingston High-Endurance microSD 256 ГБ (SDCE/256GB)
Фото 3 |
Kingston High-Endurance microSDXC 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston High-Endurance microSD 256 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Wysoka wytrzymałość microSDXC95R/45W C10 A1 UHS-I SDCE/256GB | 106 zł |
Kingston High Endurance microSDXC 256GB Class 10 UHS-I RF-SDMIC-KNG-265 | 101 zł |
Kingston Karta pamięci microSD 256GB Kingston 95/45MB/s C Endurance | 119 zł |
Kingston Karta pamięci microSD 256GB Kingston 95/45MB/s C Endurance | 127 zł |
Karta pamięci KINGSTON 256 GB | 134 zł |
Kingston 256GB microSDXC High Endurance UHS-I U1 A1 95MB/s - darmowy odbió | 139 zł |
Модификації Kingston High-Endurance microSD
Ціни на Kingston High-Endurance microSD |
---|---|---|---|---|
Kingston High-Endurance microSD 32 ГБ | від 43 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston High-Endurance microSD 64 ГБ | від 48 zł | 20 пропозицій | ||
Kingston High-Endurance microSD 128 ГБ | від 73 zł | 21 пропозиція | ||
Kingston High-Endurance microSD 256 ГБ | від 101 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →