Карта пам'яті Kingston High-Endurance microSD 64 ГБ (SDCE/64GB)
Фото 3 |
Kingston High-Endurance microSDXC 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston High-Endurance microSD 64 ГБ
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston High Endurance microSD - 95MB/s - 64GB | 65 zł |
Kingston Karta microSD 64GB Endurance 95/30MB/s C10 A1 UHS-I SFKINMDG64SDC | 48 zł |
Kingston High Endurance microSDXC 64GB Class 10 UHS-I RF-SDMIC-KNG-190 | 49 zł |
Karta pamięci KINGSTON Endurance microSDXC 64GB | 49 zł |
KINGSTON microSD 64GB 95MB/s SDCE SDCE/64GB | 52 zł |
ще 15 пропозицій
Модификації Kingston High-Endurance microSD
Ціни на Kingston High-Endurance microSD |
---|---|---|---|---|
Kingston High-Endurance microSD 32 ГБ | від 43 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston High-Endurance microSD 64 ГБ | від 48 zł | 21 пропозиція | ||
Kingston High-Endurance microSD 128 ГБ | від 73 zł | 22 пропозиції | ||
Kingston High-Endurance microSD 256 ГБ | від 101 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →