Карта пам'яті A-Data High Endurance microSD UHS-I 64 ГБ
Фото 5 |
A-Data High Endurance microSDXC UHS-I 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data High Endurance microSD UHS-I 64 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
A-Data ADATA High Endurance | 52 zł |
ADATA High Endurance 64GB microSDXC UHS-I U3 Class 10 RF-SDMIC-ADA-022 | 39 zł |
Karta ADATA High Endurance MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (AUSDX | 43 zł |
Karta pamięci ADATA microSDXC High Endurance, 64GB, UHS-I + adapter | 44 zł |
ADATA | UHS-I | 64 GB | microSDXC/SDHC | Klasa pamięci flash 10 | Adapter | 53 zł |
Модификації A-Data High Endurance microSD UHS-I
Ціни на A-Data High Endurance microSD UHS-I |
---|---|---|---|---|
A-Data High Endurance microSD UHS-I 64 ГБ | від 39 zł | 6 пропозицій | ||
A-Data High Endurance microSD UHS-I 128 ГБ | від 63 zł | 7 пропозицій | ||
A-Data High Endurance microSD UHS-I 256 ГБ | від 109 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →