Карта пам'яті A-Data High Endurance microSD UHS-I 128 ГБ (AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1)
Фото 5 |
A-Data High Endurance microSDXC UHS-I 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data High Endurance microSD UHS-I 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ADATA High Endurance 128GB microSDXC UHS-I U3 Class 10 RF-SDMIC-ADA-023 | 63 zł |
Karta ADATA High Endurance MicroSDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (AUSD | 71 zł |
Karta pamięci ADATA microSDXC High Endurance, 128GB, UHS-I + adapter | 73 zł |
ADATA AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1 Memory Card 128 GB, MicroSDXC, Flash memory | 75 zł |
ADATA | AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1 Memory Card | 128 GB | MicroSDXC | Flash m | 91 zł |
Модификації A-Data High Endurance microSD UHS-I
Ціни на A-Data High Endurance microSD UHS-I |
---|---|---|---|---|
A-Data High Endurance microSD UHS-I 64 ГБ | від 39 zł | 6 пропозицій | ||
A-Data High Endurance microSD UHS-I 128 ГБ | від 63 zł | 7 пропозицій | ||
A-Data High Endurance microSD UHS-I 256 ГБ | від 109 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →