Karta pamięci A-Data High Endurance microSD UHS-I 64 GB
Zdjęcia 5 |
A-Data High Endurance microSDXC UHS-I 64Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data High Endurance microSD UHS-I 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
A-Data ADATA High Endurance | 52 zł |
ADATA High Endurance 64GB microSDXC UHS-I U3 Class 10 RF-SDMIC-ADA-022 | 39 zł |
Karta ADATA High Endurance MicroSDXC 64 GB Class 10 UHS-I/U3 A2 V30 (AUSDX | 43 zł |
Karta pamięci ADATA microSDXC High Endurance, 64GB, UHS-I + adapter | 44 zł |
ADATA | UHS-I | 64 GB | microSDXC/SDHC | Klasa pamięci flash 10 | Adapter | 53 zł |
Modyfikacje A-Data High Endurance microSD UHS-I
Ceny na A-Data High Endurance microSD UHS-I |
---|---|---|---|---|
A-Data High Endurance microSD UHS-I 64 GB | od 39 zł | 6 oferty | ||
A-Data High Endurance microSD UHS-I 128 GB | od 63 zł | 7 oferty | ||
A-Data High Endurance microSD UHS-I 256 GB | od 109 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →