Карта пам'яті Kingston SD Canvas Select Plus 128 ГБ (SDS2/128GB)
Відео 6 |
Kingston SDXC Canvas Select Plus 128Gb |
|
«Плюсові» карти пам'яті з лінійки Canvas Select від Kingston відрізняються вищою швидкістю передачі даних та більшою місткістю сховища в порівнянні з оригінальними моделями серії, завдяки чому вони відмінно підходять для використання разом із цифровими фото- та відеокамерами. Модель форм-фактора SD із сховищем на 128 ГБ характеризується швидкістю читання даних 100 МБ/с, запис інформації — 85 МБ/с.
При цьому мінімальний швидкісний поріг запису на флешку не менше 30 МБ/с, що підтверджується присвоєним класом відеозйомки V30. Kingston SDXC Canvas Select Plus 128Gb має повзунок на лівому боці корпусу для захисту від запису. "З коробки" накопичувач відформатований у файловій системі exFAT. Американський виробник карти пам'яті надає на продукт довісну обмежену гарантію і відповідає за повне збереження працездатності флешки в широкому діапазоні зовнішніх температур (від -25 ° С до +85 ° С). Зберігати картку без використання можна у люті морози до -40 °С.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston SD Canvas Select Plus 128 ГБ
Усі ціни 12 →Kingston Canvas Select Plus SD - 100MB/s - 128GB | 61 zł |
Kingston Karta pamięci SD 128GB Canvas Select Plus R100MB/s SFKINSDG128CS2 | 49 zł |
Kingston SDXC Canvas Select Plus 128GB 100R Class 10 UHS-I RF-SD-KNG-180 | 52 zł |
Karta pamięci KINGSTON 128 GB | 76 zł |
Kingston Karta pamięci SD 128GB Canvas Select Plus R100MB/s 51227 | 49 zł |
Модификації Kingston SD Canvas Select Plus
Ціни на Kingston SD Canvas Select Plus |
---|---|---|---|---|
Kingston SD Canvas Select Plus 64 ГБ | від 25 zł | 21 пропозиція | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 128 ГБ | від 48 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 256 ГБ | від 79 zł | 16 пропозицій | ||
Kingston SD Canvas Select Plus 512 ГБ | від 160 zł | 16 пропозицій |