Карта пам'яті Transcend SDXC 300S 128 ГБ (TS128GSDC300S)
Transcend SDXC 300S 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SDXC 300S 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta pamięci Transcend 300S SD 128GB Class 10 UHS-I U1 V10 (TS128GSDC300S | 51 zł |
Karta Transcend 300S SDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 (TS128GSDC300S) | 52 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS128GSDC300S, SDXC, 128 GB | 54 zł |
Transcend 300s Sd Class 10 128gb Memory Card Czarny TS128GSDC300S | 82 zł |
Модификації Transcend SDXC 300S
Ціни на Transcend SDXC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDXC 300S 64 ГБ | від 35 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 128 ГБ | від 51 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 256 ГБ | від 87 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 512 ГБ | від 179 zł | 6 пропозицій | ||
Transcend SDXC 300S 1 ТБ | від 361 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →