Карта пам'яті A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) 128 ГБ (ASDX128GUI3V30S-R)
A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) 128 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
A-Data ADATA Premier Pro | 63 zł |
ADATA Premier Pro SDXC 128GB 100R/80W UHS-I U3 Class 10 A2 V30S RF-SD-ADA- | 47 zł |
Karta ADATA Premier Pro SDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 (ASDX128GUI3V30S | 48 zł |
ADATA ASDX128GUI3V30S-R ADATA Premier Pro SDXC UHS-I U3 128GB 100/80 MB/s | 116 zł |
Karta pamięci ADATA SDXC PremierPro, 128GB, UHS-I, U3, V30, 100/80 MB/s | 49 zł |
ADATA Premier Pro UHS-I SDXC, 128 GB, Flash memory class 10, U3, V30, 85 M | 64 zł |
ADATA Premier Pro SDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 V30 | 44 zł |
Модификації A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S)
Ціни на A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) 64 ГБ | від 26 zł | 7 пропозицій | ||
A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) 128 ГБ | від 44 zł | 8 пропозицій | ||
A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) 256 ГБ | від 97 zł | 6 пропозицій | ||
A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) 512 ГБ | від 234 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →