Карта пам'яті A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 32 ГБ
A-Data Premier Pro SDHC UHS-I U1 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 32 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karta ADATA Premier SDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U1 (ASDH32GUICL10R) | 35 zł |
Karta pamięci ADATA ASDH32GUICL10-R, SDHC, 32 GB | 23 zł |
Karta pamięci ADATA SDHC 32GB Class 10 (ASDH32GUICL10-R) | 46 zł |
Karta pamięci ADATA SDHC 32GB Class 10 (ASDH32GUICL10-R) | 37 zł |
ADATA Premier 32 GB SDHC Karta Pamięci Klasy 10 | 30 zł |
Модификації A-Data Premier Pro SD UHS-I U1
Ціни на A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 16 ГБ | від 22 zł | 4 пропозиції | ||
A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 32 ГБ | від 23 zł | 6 пропозицій | ||
A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 64 ГБ | від 165 zł | 1 пропозиція | ||
A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 128 ГБ | від 310 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →