Karta pamięci A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 32 GB
A-Data Premier Pro SDHC UHS-I U1 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 32 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
A-Data ADATA Premier | 55 zł |
Karta ADATA Premier SDHC 32 GB Class 10 UHS-I/U1 (ASDH32GUICL10R) | 35 zł |
Karta pamięci ADATA ASDH32GUICL10-R, SDHC, 32 GB | 23 zł |
Karta pamięci ADATA SDHC 32GB Class 10 (ASDH32GUICL10-R) | 46 zł |
Karta pamięci ADATA SDHC 32GB Class 10 (ASDH32GUICL10-R) | 37 zł |
ADATA Premier 32 GB SDHC Karta Pamięci Klasy 10 | 30 zł |
Modyfikacje A-Data Premier Pro SD UHS-I U1
Ceny na A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 16 GB | od 22 zł | 5 oferty | ||
A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 32 GB | od 23 zł | 7 oferty | ||
A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 64 GB | od 165 zł | 1 oferta | ||
A-Data Premier Pro SD UHS-I U1 128 GB | od 310 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →