Karta pamięci Transcend SDHC 300S 32 GB (TS32GSDC300S)
Transcend SDHC 300S 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SDHC 300S 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend SDC300S 32GB SD card UHS-I U1 100/20 MB/s TS32GSDC300S-E | 35 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 32 GB | 54 zł |
Karta Transcend 300S SDHC 32 GB Class 10 UHS-II/U1 V30 (TS32GSDC300S) | 38 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS32GSDC300S, SDHC, 32 GB | 30 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 32 GB | 32 zł |
Modyfikacje Transcend SDHC 300S
Ceny na Transcend SDHC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDHC 300S 4 GB | od 27 zł | 5 oferty | ||
Transcend SDHC 300S 8 GB | od 29 zł | 6 oferty | ||
Transcend SDHC 300S 16 GB | od 30 zł | 7 oferty | ||
Transcend SDHC 300S 32 GB | od 30 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →