Karta pamięci A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) 512 GB (ASDX512GUI3V30S-R)
A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ADATA Premier Pro SDXC 512GB 100R/80W UHS-I U3 Class 10 A2 V30S RF-SD-ADA- | 295 zł |
Karta ADATA Premier Pro SDXC 512 GB Class 10 UHS-III/U3 V30 (ASDX512GUI3V3 | 254 zł |
Karta pamięci ADATA Premier Pro, SDXC, 512 GB | 234 zł |
MEMORY SDXC 512GB V30/ASDX512GUI3V30S-R ADATA | 259 zł |
Modyfikacje A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S)
Ceny na A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) 64 GB | od 26 zł | 10 oferty | ||
A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) 128 GB | od 44 zł | 10 oferty | ||
A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) 256 GB | od 97 zł | 6 oferty | ||
A-Data Premier Pro SDXC UHS-I U3 Class 10 (V30S) 512 GB | od 234 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →