Karta pamięci Transcend SDXC 300S 512 GB (TS512GSDC300S)
Transcend SDXC 300S 512Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SDXC 300S 512 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend SDXC 512GB/C10 TS512GSDC300S RF-SDMIC-TRN-016 | 189 zł |
Karta Transcend 300S SDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 (TS512GSDC300S) | 179 zł |
Transcend 300S SDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 | 197 zł |
Transcend Sdxc 300s 512gb Class 10 Uhs-i U3 V30 Memory Card Czarny TS512GS | 227 zł |
Karta Transcend 300S SDXC 512 GB Class 10 UHS-I/U3 (TS512GSDC300S) | 180 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 512 GB | 203 zł |
Transcend 300S | 257 zł |
Modyfikacje Transcend SDXC 300S
Ceny na Transcend SDXC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDXC 300S 64 GB | od 35 zł | 6 oferty | ||
Transcend SDXC 300S 128 GB | od 51 zł | 5 oferty | ||
Transcend SDXC 300S 256 GB | od 87 zł | 5 oferty | ||
Transcend SDXC 300S 512 GB | od 179 zł | 7 oferty | ||
Transcend SDXC 300S 1 TB | od 432 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →