Karta pamięci Transcend SDXC 300S 128 GB (TS128GSDC300S)
Transcend SDXC 300S 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SDXC 300S 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta pamięci Transcend 300S SD 128GB Class 10 UHS-I U1 V10 (TS128GSDC300S | 51 zł |
Karta Transcend 300S SDXC 128 GB Class 10 UHS-I/U3 (TS128GSDC300S) | 52 zł |
Karta pamięci TRANSCEND TS128GSDC300S, SDXC, 128 GB | 54 zł |
Transcend 300s Sd Class 10 128gb Memory Card Czarny TS128GSDC300S | 82 zł |
Modyfikacje Transcend SDXC 300S
Ceny na Transcend SDXC 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend SDXC 300S 64 GB | od 35 zł | 6 oferty | ||
Transcend SDXC 300S 128 GB | od 51 zł | 5 oferty | ||
Transcend SDXC 300S 256 GB | od 87 zł | 5 oferty | ||
Transcend SDXC 300S 512 GB | od 179 zł | 7 oferty | ||
Transcend SDXC 300S 1 TB | od 491 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →