Karta pamięci Transcend microSD 300S 4 GB (TS4GUSD300S)
Zdjęcia 19 |
Transcend microSDHC 300S 4Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend microSD 300S 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend 300S | 33 zł |
Transcend TS4GUSD300S RF-SDMIC-TRN-021 | 22 zł |
Karta Transcend 300S MicroSDHC 4 GB Class 10 (TS4GUSD300S) | 25 zł |
Transcend 300S MicroSDHC 4 GB Class 10 | 19 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 4 GB | 22 zł |
Modyfikacje Transcend microSD 300S
Ceny na Transcend microSD 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend microSD 300S 4 GB | od 19 zł | 6 oferty | ||
Transcend microSD 300S 8 GB | od 21 zł | 6 oferty | ||
Transcend microSD 300S 16 GB | od 22 zł | 14 oferty | ||
Transcend microSD 300S 32 GB | od 23 zł | 14 oferty | ||
Transcend microSD 300S 64 GB | od 25 zł | 14 oferty | ||
Transcend microSD 300S 128 GB | od 54 zł | 11 oferty | ||
Transcend microSD 300S 256 GB | od 91 zł | 9 oferty | ||
Transcend microSD 300S 512 GB | od 188 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →