Karta pamięci Transcend microSD 300S 256 GB (TS256GUSD300S-A)
Zdjęcia 19 |
Transcend microSDXC 300S 256Gb |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend microSD 300S 256 GB
Wszystkie ceny 9 →Transcend USD300S 256GB MicroSD card with adapter UHS-I U3/ A1 100/40 MB/s | 138 zł |
Transcend microSDXC 256GB W/ADAP/C10 TS256GUSD300S-A RF-SDMIC-TRN-009 | 105 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 256 GB Adapter | 121 zł |
Karta Transcend 300S MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U3 (TS256GUSD300S-A) | 97 zł |
Karta pamięci TRANSCEND microSDXC, 256 GB. Class 10 + adapter | 91 zł |
Pamięć 256 GB
Współczesne smartfony są tak zaawansowane pod względem nagrywania i filmowania, że dla wielu nabywców stały się niemal całkowitym zamiennikiem lustrzanki cyfrowej. Z tego powodu zmieniły się również wymagania dotyczące kart pamięci, aby długo fotografować w wysokiej rozdzielczości, potrzebna jest teraz naprawdę duża i szybka karta. Takich jak Transcend microSDXC 300S.
Szybkość nagrywania 4K
Ten maluch ma imponującą pamięć 256 GB, a jego paszport jest oznaczony insygniami jak mundur admirała. Po pierwsze mówimy o przynależności do klasy A1. Gwarantuje to najwyższy losowy zapis (500 IOPS) i losowy odczyt (1500 IOPS) IOPS. Po drugie, pendrive'owi przypisano klasy prędkości U3 i V30, co wskazuje na jego zdolność do pracy z dużymi ilościami danych bez znaczących spadków prędkości.
Całkowita ochrona
Po trzecie, ogólna prędkość gwarantuje płynne nagrywanie wideo 4K przy dużej liczbie klatek na sekundę do 120 kl./s. Podczas zapisywania danych Transcend microSDXC 300S zatrzymuje się przy 45 MB/s, a podczas odczytu plików osiąga 95 MB/s. Co szczególnie wspaniałe, te deklarowane przez producenta wskaźniki znajdują potwierdzenie w praktyce. Dodatkowo producent obiecuje temperatury pracy od -25 do 85 stopni Celsjusza, ochronę przed wilgocią, promieniowaniem i wibracjami, a także daje bezpłatną roczną subskrypcję oprogramowania do odzyskiwania danych RecoveRx.
Modyfikacje Transcend microSD 300S
Ceny na Transcend microSD 300S |
---|---|---|---|---|
Transcend microSD 300S 4 GB | od 19 zł | 4 oferty | ||
Transcend microSD 300S 8 GB | od 22 zł | 4 oferty | ||
Transcend microSD 300S 16 GB | od 24 zł | 13 oferty | ||
Transcend microSD 300S 32 GB | od 23 zł | 8 oferty | ||
Transcend microSD 300S 64 GB | od 25 zł | 13 oferty | ||
Transcend microSD 300S 128 GB | od 54 zł | 15 oferty | ||
Transcend microSD 300S 256 GB | od 91 zł | 10 oferty | ||
Transcend microSD 300S 512 GB | od 188 zł | 7 oferty |