Karta pamięci Transcend Premium 400x microSD UHS-I 16 GB (TS16GUSDU1)
Zdjęcia 3 |
Transcend Premium 400x microSDHC UHS-I 16Gb |
|
Niedroga karta pamięci, wskazywana przez mnożnik 400x, odczytuje dane z prędkością do 60 MB/s. Podczas nagrywania dysk przechodzi niezbyt szybkie podkręcanie, ale jego przynależność do klasy UHS-I Class 1 gwarantuje minimalną szybkość wymiany danych na poziomie 10 MB/s. W związku z tym karta pamięci doskonale nadaje się do roli asystenta w nagrywaniu wideo FulHD. Na sklepowych półkach Transcend Premium 400X microSDHC UHS-I dostępny jest w wersjach 8, 16, 32, 64 i 128 GB.
Dane osobowe są przechowywane w pamięci dysku pod niezawodną ochroną: nic się nie stanie z kartą podczas nurkowania 1 m pod wodą, może być bezpiecznie eksploatowana w mrozie do -25°C i ekstremalnym upale do 85°C, ponadto , pamięć flash jest chroniona przed elektrycznością statyczną i promieniowaniem rentgenowskim. Wisienką na torcie jest odporny na uderzenia korpus o dużej sztywności na zginanie i skręcanie. Kupując kartę pamięci, będziesz mieć możliwość korzystania z przywilejów zastrzeżonego oprogramowania RecoverRx w celu odzyskania utraconych plików.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend Premium 400x microSD UHS-I 16 GB
Transcend TS16GUSDU1 Karta Pamięci Premium MicroSDHC 16 GB Czarny | 54 zł |
Transcend MicroSDHC/SDHC U1 400x - 16GB | 43 zł |
Karta pamięci TRANSCEND Premium, microSD, 16 GB + adapter | 45 zł |
Karta pamięci Transcend MicroSDHC Premium 16GB UHS-I U1 (45MB/s) + adapter | 55 zł |
Transcend SDHC Micro UHS-1 16GB Class 10 | 50 zł |
Modyfikacje Transcend Premium 400x microSD UHS-I
Ceny na Transcend Premium 400x microSD UHS-I |
---|---|---|---|---|
Transcend Premium 400x microSD UHS-I 8 GB | od 41 zł | 7 oferty | ||
Transcend Premium 400x microSD UHS-I 16 GB | od 43 zł | 6 oferty | ||
Transcend Premium 400x microSD UHS-I 32 GB | od 37 zł | 8 oferty | ||
Transcend Premium 400x microSD UHS-I 64 GB | od 66 zł | 2 oferty | ||
Transcend Premium 400x microSD UHS-I 128 GB | od 139 zł | 1 oferta |