Karta pamięci Kingston Industrial microSD 16 GB (SDCIT2/16GBSP)
Kingston Industrial microSDHC 16Gb |
|
Zasób pracy to 30 000 cykli zapisu i kasowania. Temperatura pracy: -40 do 85°C.
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston Industrial microSD 16 GB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Industrial microSD -16GB microSDHC Industrial C10 A1 pSLC karta p | 64 zł |
Kingston Industrial microSDHC 16GB Class 10 A1 pSLC + SD Adapter RF-SDMIC- | 69 zł |
Kingston Karta microSD 16GB CL10 UHS-I Industrial | 122 zł |
Karta Kingston Industrial MicroSDHC 16 GB Class 10 UHS-I/U3 A1 V30 (SDCIT2 | 68 zł |
Kingston UHS-I 16 GB, microSDHC/SDXC Industrial Card, Flash memory class C | 79 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Kingston Industrial microSD
Ceny na Kingston Industrial microSD |
---|---|---|---|---|
Kingston Industrial microSD 8 GB | od 40 zł | 3 oferty | ||
Kingston Industrial microSD 16 GB | od 64 zł | 10 oferty | ||
Kingston Industrial microSD 32 GB | od 120 zł | 12 oferty | ||
Kingston Industrial microSD 64 GB | od 229 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →