Karta pamięci Emtec microSDHC Class4 16 GB (ECMSDM16GHC4)
Zdjęcia 3 |
Emtec microSDHC Class4 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Emtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Emtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Emtec microSDHC Class4
Ceny na Emtec microSDHC Class4 |
---|---|---|---|---|
Emtec microSDHC Class4 4 GB | od 34 zł | 1 oferta | ||
Emtec microSDHC Class4 8 GB | od 43 zł | 1 oferta | ||
Emtec microSDHC Class4 16 GB | od 89 zł | 1 oferta | ||
Emtec microSDHC Class4 32 GB | od 97 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →