Karta pamięci Transcend High Endurance microSD 16 GB
Transcend High Endurance microSDHC 16Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości karty pamięci Transcend High Endurance microSDHC 16Gb:
- Temperatura robocza od -25 ℃ do + 85 ℃
- Ochrona przed wstrząsami, kurzem i wilgocią
- Wytrzymuje do 3000 godzin nagrywania wideo Full HD
Modyfikacje Transcend High Endurance microSD
Ceny na Transcend High Endurance microSD |
---|---|---|---|---|
Transcend High Endurance microSD 16 GB | od 65 zł | 1 oferta | ||
Transcend High Endurance microSD 32 GB | od 93 zł | 4 oferty | ||
Transcend High Endurance microSD 64 GB | od 285 zł | 1 oferta |
Polecamy