Karta pamięci Transcend microSDHC Class 4 4 GB
Zdjęcia 4 |
Transcend microSDHC Class 4 4Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend microSDHC Class 4 4 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend 4 GB microSDHC Class 4 standard karta pamięci z adapterem TS4GUS | 31 zł |
Karta Transcend MicroSDHC 4 GB Class 4 (TS4GUSDC4) | 68 zł |
Transcend TS4GUSDC4 Micro SDHC 4GB Class 4 karta pamięci Czarny | 82 zł |
Modyfikacje Transcend microSDHC Class 4
Ceny na Transcend microSDHC Class 4 |
---|---|---|---|---|
Transcend microSDHC Class 4 4 GB | od 31 zł | 4 oferty | ||
Transcend microSDHC Class 4 8 GB | od 42 zł | 3 oferty | ||
Transcend microSDHC Class 4 32 GB | od 33 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →