Karta pamięci Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 256 GB (44087)
Verbatim Premium microSDXC UHS-I Class 10 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Verbatim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Verbatim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 256 GB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Karta pamięci microSDXC z adapterem 256 GB prędkość odczytu do 90 | 142 zł |
Karta pamięci VERBATIM microSDXC 256GB | 99 zł |
Karta Verbatim Premium MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U1 (44087) | 92 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10
Ceny na Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 32 GB | od 17 zł | 7 oferty | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 64 GB | od 28 zł | 5 oferty | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 128 GB | od 42 zł | 10 oferty | ||
Verbatim Premium microSD UHS-I Class 10 256 GB | od 92 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →