Карта пам'яті Silicon Power Elite microSD UHS-I U1 Class10 V10 A1 256 ГБ (SP256GBSTXBV1V20)
Silicon Power Elite microSDXC UHS-I U1 Class10 V10 A1 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Silicon Power Elite microSD UHS-I U1 Class10 V10 A1
Ціни на Silicon Power Elite microSD UHS-I U1 Class10 V10 A1 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Elite microSD UHS-I U1 Class10 V10 A1 32 ГБ | від 26 zł | 1 пропозиція | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-I U1 Class10 V10 A1 64 ГБ | від 32 zł | 1 пропозиція | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-I U1 Class10 V10 A1 128 ГБ | від 56 zł | 3 пропозиції | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-I U1 Class10 V10 A1 256 ГБ | від 94 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →