Карта пам'яті Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 256 ГБ (SP256GBSTXBU1V10SP)
Silicon Power Elite microSDXC UHS-1 Class 10 256Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 256 ГБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Silicon Power 256 GB karta pamięci Micro SDXC z adapterem SD Elite Colorfu | 89 zł |
SILICON POWER Karta Pamięci Micro SDXC 256GB Class 10 Elite UHS-1 +Adapter | 106 zł |
Karta Silicon Power Elite MicroSDXC 256 GB Class 10 UHS-I/U1 (SP256GBSTXBU | 88 zł |
Karta Pamięci SILICON POWER, Micro SDXC, 256 GB, Class V10 +Adapter | 95 zł |
Silicon Power microSDXC Elite 256GB CL10 UHS-1 (U1) - DARMOWY PACZKOMAT OD | 105 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10
Ціни на Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 8 ГБ | від 18 zł | 3 пропозиції | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 16 ГБ | від 22 zł | 2 пропозиції | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 32 ГБ | від 16 zł | 7 пропозицій | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 64 ГБ | від 23 zł | 10 пропозицій | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 128 ГБ | від 44 zł | 5 пропозицій | ||
Silicon Power Elite microSD UHS-1 Class 10 256 ГБ | від 88 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →